Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyNovinka LG G2 se špatně prodává, prý za to může Nexus 5

Novinka LG G2 se špatně prodává, prý za to může Nexus 5

I když vrcholní představitelé LG ujišťují, že s prodeji G2 je vše v pořádku, je tomu přesně naopak. Podle tchajwanských novin Digitimes, které jsou známé svými dobrými kontakty v dodavatelském řetězci, korejská firma prodala ve skutečnosti pouhé 2 miliony kusů svého vrcholného modelu.

S modelem G2 se výrobce LG opět zařadil na vrchol současné nabídky chytrých telefonů. Smartphone se může pochlubit výtečnou hardwarovou výbavou a také několika inovacemi v oblasti softwaru.  I přesto je zájem spotřebitelů o tento model vlažný.

Na vině je prý Nexus 5, který nabízí velmi podobné parametry, ale je výrazně levnější – a to zejména, pokud ho koupíte přes Google Play.

Slabší poptávka spotřebitelů se ale nedotýká pouze LG, problémy s prodejem svých vlajkových lodí mají podle všeho také výrobci Huawei a HTC.

G2

Zdroj: Digitimes

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře