Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyNové obrázky notifikačního centra ve Windows Phone 8.1

Nové obrázky notifikačního centra ve Windows Phone 8.1

Na web unikly screenshoty centra notifikací, které bude součástí operačního systému Windows Phone 8.1 (Blue), díky němuž uživatelé získají přehled o doručených SMS, e-mailech, zmeškaných hovorech a vůbec tak nějak o všem, co si žádá jejich pozornost.

Stejně jako v případě Androidu a iOS se notifikační centrum (Microsoft uvažuje o tom, že ho bude nazývat jako Action Center), vyvolává tažením od horního okraje displeje.

Krátkým pohybem se odhalí nastavení rychlých voleb (WiFi, Bluetooth, Letový režim a podobně), delším pak kompletní přehled historie všech zmeškaných událostí.

K představení nové verze platformy Windows Phone 8, která dále přinese separátní ovládání hlasitosti, asistentku Cortanu či správce aplikací, by mělo dojít v dubnu. O několik týdnů později se začnou prodávat první přístroje s novým systémem.

AC notc1Zdroj: The Verge

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře