Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFlappy Bird končí! Nenávidím ji, zničila mi život, tvrdí smutně vývojář

Flappy Bird končí! Nenávidím ji, zničila mi život, tvrdí smutně vývojář

Hra vydělala mladému vietnamskému vývojáři neskutečné peníze, ale zároveň přinesla také spoustu starostí. Ten proto usoudil, že nejlepší bude, když ji z App Store a Google Play smaže. Stane se tak dnes v 18 hodin.

Zní to možná neuvěřitelně, ale megapopulární hra Flappy Bird, která vyšla pro iOS a Android, bude smazána. Její autor Nguyen Ha Dong si na Twitteru v několika příspěvcích postěžoval, že mu zničila jeho jednoduchý život, který měl tak rád.

Z jeho zpráv dále vyplývá, že je znechucený množícími se žádostmi o odkoupení práv, popularitou a také stovkami zpráv, které plní jeho e-mailovou schránku, na které nemá sílu ani chuť odpovídat.

Student technické univerzity v Hanoji plánuje, že si dá chvilku pauzu a až načerpá nové síly, vrhne se do nových projektů.

Podle svých slov hru Flappy Bird momentálně nenávidí a proto se rozhodl, že ji smaže. Pokud ji tedy ještě nemáte ve svých přístrojích nainstalovanou, máte poslední možnost si ji stáhnout.

flappy-bird-app-goneZdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře