Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNové mobilní Call of Duty: Heroes si zahrajete jen na iPhonu a...

Nové mobilní Call of Duty: Heroes si zahrajete jen na iPhonu a iPadu

Jde o strategickou free-to-play gamesu, ve které na vás čeká stavění základen, trénink elitních vojáků a plánování bojových akcí, do kterých se zapojí hrdinové série Call of Duty. Ve hře se setkáte s Captainem Pricem, seržantem Johnem „Soap“ MacTavishem i členem SEAL Teamu Six Mikem Harperem.

Zatím je novinka Call of Duty Heroes dostupná pouze na Novém Zélandu a v Austrálii. Až vývojáři vyladí všechny chybky, hru zpřístupní ostatním hráčům. Kdy se tak ale stane, to si v tuto chvíli netroufáme odhadovat.

Call of Duty: Heroes je klonem titulu Clash of Clans, který patří mezi nejpopulárnější free-to-play budovatelské strategie. Nabízí ale lepší grafiku a především oblíbené hrdiny z populárních počítačových her.

Podle informací výrobce si nové mobilní Call of Duty rozumí s iPhonem 4S 5/5S/5C, iPadem 2/3/4/Air/Mini/Mini Retina a iPodem touch 5. generace.

1 2 3

Zdroj: TouchArcade

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře