Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyDobré zprávy: Alcatel One Touch Idol X+ se zítra dočká KitKatu

Dobré zprávy: Alcatel One Touch Idol X+ se zítra dočká KitKatu

Smartphone Idol X+ se začal prodávat s operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean, ale už od zítřejšího dne pro něj bude dostupná nejnovější verze KitKat. Začít těšit se mohou i majitelé tohoto mobilu v České republice.

O záměru vydat aktualizaci s novým Androidem 4.4 KitKat Alcatel informoval na oficiálním profilu na Facebooku. Na dostupnost nového firmwaru první smartphony své majitele upozorní již během zítřka.

Model One Touch Idol X+ se v Česku a na Slovensku prodává v černé a bílé variantě za doporučenou cenu 8 990 Kč, resp. 326,90 € s DPH.

Telefon má sloty na dvě SIM karty, osmijádrový procesor, pětipalcový Full HD displej, 2 GB RAM a kvalitní reproduktory Nautilus.

alcatel

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. tak nevím kde jste zjistili tuto informaci telefon mám od Srpna a žádná nová aktualiza na Android 4.4 nepřichází , psal jsem i do Alcatelu a bohužel nejnovější je 4.2.2

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře