Nová verze Mapy.cz přináší noční režim pro navigaci


Nová verze Mapy.cz přináší noční režim pro navigaci

Nadále platí, že s každou novou aktualizací je aplikace Mapy.cz lepší a lepší. Nyní si vývojáři pro uživatele připravili opravdovou lahůdku – noční režim navigace. Konečně vám v autě při cestě na dovolenou nebude v šeru displej telefonu nepříjemně zářit do očí!

Nedlouho poté, co se Mapy.cz propojily s globálním webem poskytujícím ubytování Booking.com a tak lidé přímo v aplikaci najdou až 1,6 milionu objektů jako jsou hotely, apartmány či penziony, včetně jejich fotografií a recenzí, dorazila do Google Play a App Store další aktualizace.

Přináší užitečný noční režim navigace, ale i další, neméně zajímavé novinky. Při autonavigaci v pruzích vám aplikace od nynějška doporučí nejvýhodnější pruh s ohledem na další jízdu a vývojáři také upravili nastavení hlasového výstupu přes rozhraní bluetooth v nastavení navigace.

Aplikace Mapy.cz je zdarma ke stažení v Google Play a App Store, odkud si ji stáhly už statisíce uživatelů.

‎Mapy.cz navigation & maps
‎Mapy.cz navigation & maps
Vývojář: Seznam.cz a.s.
Cena: Zdarma

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.