Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHuawei se připravuje na příchod Androidu Q. Jaké telefony dostanou update?

Huawei se připravuje na příchod Androidu Q. Jaké telefony dostanou update?

Huawei stále netuší, jak se její situace vyvine po 19. srpnu, kdy vyprší odklad sankcí, které proti čínské společnosti zavedl americký prezident Donald Trump. To ale neznamená, že nepracuje na nových, průlomových zařízeních. A pozornosti se dostává samozřejmě i telefonům této značky, které jsou již v prodeji.

Blíží se oficiální uvedení nového Androidu Q, mnoho majitelů již existujících smartphonů Huawei se tak ptá, zda důležitý update obdrží i jejich model. Oficiálně se aktualizace, ve které bude zahrnuta i nová nadstavba EMUI 10, dočká více než desítka telefonů. Těšit se mohou vlastníci přístrojů z řad P30, Mate 20, Mate 10 a P Smart. Podle serveru HuaweiCentral však vývojářské centrum nezapomene ani na majitele nových Honorů 20, 20 Pro a také Honoru Magic 2 .

Výpis telefonů zřejmě není konečný, takže pokud jste v něm nenašli vaše konkrétní zařízení, nemusí to ještě nic znamenat.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře