Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyNová ochranná fólie a kryt pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus...

Nová ochranná fólie a kryt pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus od Urban Revolt

Společnost Urban Revolt, specializující se na stylové doplňky k chytrým zařízením, uvádí na trh ochranný kryt Endura a ochrannou fólii z tvrzeného skla pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus.

Ochranný kryt Urban Revolt Endura je k dispozici ve třech barevných provedeních: černém, stříbrném a zlatém. Nabízí pevnou konstrukci kovové mřížky kombinovanou s pogumovaným povrchem pro vysokou úroveň bezpečnosti a jistý úchop. Úzký design ochranného obalu je navržen tak, aby nijak nenarušil ovládací prvky a konektory. Na zadní straně jsou pod vzdušnou kovovou mřížkou umístěny ventilační otvory pro udržení optimální teploty a kvalitní příjem signálu.

Ochranná fólie Urban Revolt Tempered Glass Screen Protector z 0,33mm skla disponuje tvrdostí 9H, což znamená, že je třikrát odolnější než běžná fólie. Zamezí tak nejen běžnému poškození, ale i poškrábání ostrými předměty, jako jsou nože či klíče.

16006183 (1) 16006183

Průhledné sklo se speciálně ošetřenou vrchní vrstvou pak garantuje zachování citlivosti displeje a zároveň zamezí stopám otisků prstů. Samotná instalace fólie je i díky šestibodovému návodu velmi snadná.

Ochranné pouzdro Urban Revolt Endura pro iPhone 6/6 Plus se prodává za doporučenou koncovou cenu 699 Kč, respektive 829 Kč s DPH.

Cena fólie z tvrzeného skla Urban Revolt Tempered Glass Screen Protector pro iPhone 6 je 559 Kč s DPH. Za verzi pro iPhone 6 Plus zaplatíte 649 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře