Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNová generace smartphonů Pixel zná datum své premiéry

Nová generace smartphonů Pixel zná datum své premiéry

O čem se delší dobu spekulovalo, je teď oficiální. Google vybraným redakcím zaslal pozvánky na tiskovou konferenci, kde dojde k premiéře nových chytrých telefonů s novým Androidem Pie. Kromě nových Pixelů 3 a Pixelů 3 XL, o kterých už víme téměř vše, se 9. října v New Yorku možná dočkáme i nového chytrého reproduktoru, sluchátek a notebooku Pixelbook.

Přestože nové smartphony řady Pixel dělí od představení měsíc, Google zcela selhal v jejich utajení. Nejprve vzorky unikly na černý trh v Rusku, minulý týden zase někdo zapomněl Pixel 3 XL v taxíku služby Lyft.

Po stránce designu se toho oproti loňské generaci moc nezmění. Větší Pixel 3 Xl dostane velký displej s výřezem a tenkými postranními rámečky. Oba smartphony pak budou sdílet nový konstrukční prvek, jehož absence byla vyčítána předchůdcům. Jsou jím skleněná záda, takže jednou z nových funkcí bude bezdrátové nabíjení.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře