Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNová aplikace mBank 2.0 už je dostupná i pro iOS

Nová aplikace mBank 2.0 už je dostupná i pro iOS

Koncem loňského roku přinesla mBank na český trh novou bankovní aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android. U zákazníků zaznamenala velký úspěch. V těchto dnech došlo k zpřístupnění verze pro operační systém iOS.

Po necelém měsíci mBank uvádí verzi své nové mobilní aplikace pro iOS, která po grafické stránce reflektuje uživatelské prostředí, na které jsou zákazníci zvyklí ze zařízení od společnosti Apple. Tak jako v případě varianty pro Android aplikace umožňuje nejen přístup k běžným a spořicím účtům, kartám, úvěrovým produktům a dalším službám, ale také možnost zkontrolovat zůstatek na účtu ještě před přihlášením, uskutečnit mobilní platby či díky inteligentnímu vyhledávání najít ty již realizované.

„Jak jsme našim zákazníkům slíbili ještě v prosinci, v těchto dnech uvádíme nové mobilní bankovnictví i pro klienty se zařízeními využívajícími operační systém iOS. Zároveň usilovně pracujeme na funkcionalitách, které si naši zákazníci přejí. Mohu prozradit, že v tomto roce rozšíříme aplikaci o čtečku QR kódů, která po naskenování automaticky vyplní všechny údaje potřebné pro platbu,“ uvedl Bronislav Dvořáček, ředitel vývoje mBank.

Nová aplikace již stihla získat řadu mezinárodních ocenění za inovace a technologické prvenství. V rámci soutěže EFMA Awards 2014 v Barceloně předstihla více než 3000 finančních institucí z více než 130 zemí světa.

[appbox googleplay cz.mbank]

[appbox appstore id468058234]

4 1

2 3

Zdroj: mBank

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. QR? V tomto roce? Takže s velkou pompou na pristi vanoce… Na to jakou se mbank snazi by progresivni bankou docela bida….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře