Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyNová aplikace iSmile CZ pro mobilní telefony rozezná bělost chrupu

Nová aplikace iSmile CZ pro mobilní telefony rozezná bělost chrupu

Aplikace iSmile CZ zábavnou formou informuje o zabarvení chrupu a dává doporučení, co dál. Snadno se ovládá a je zdarma k dispozici pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

Jednoduše vyfotíte svůj chrup nebo vyberete obrázek v galerii svého mobilního zařízení a po označení místa, které chcete zaměřit, se vám zobrazí hodnocení. Přední i zadní kamera umožňuje pohodlné využívání aplikace. Co nejpřesnější výsledek zajišťuje funkce kalibrace bílé barvy.

Součástí iSmile CZ jsou i tipy pro zdravý chrup od rad pro správnou domácí péči až po možnosti bělení chrupu či estetického vylepšení skrze tzv. fazety. Výhodou aplikace je i možnost konzultace přímo s lékařem díky integrovanému konzultačnímu formuláři. Aplikace tedy může sloužit také jako poradna, s její pomocí se lze i objednat přímo na Dentální kliniku Jan Stuchlík.

„Snažíme se našim klientům přiblížit pomocí moderních technologií a zároveň chceme zvyšovat povědomí o důležitosti prevence a péče o chrup,“ vysvětluje MUDr. Jan Stuchlík.

[appbox appstore id798647270]

[appbox googleplay cz.businesslogic.ismile]

androids

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře