Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyNokia věnuje majiteli vyhořelého Samsungu Galaxy S4 novou Lumii

Nokia věnuje majiteli vyhořelého Samsungu Galaxy S4 novou Lumii

Nekorektního chování Samsungu využila ve svůj prospěch Nokia, která nabídla postiženému majiteli vyhořelého Galaxy S4 blíže nespecifikovaný telefon řady Lumia zdarma. Je to šikovné využití arogance a chyby soupeře v konkurenčním boji.

Zpráva, kterou publikovalo na Twitteru americké zastoupení Nokie, zní: „@ghostlyrich chceme vám pomoci. Dovolte mi poslat vám Nokii Lumia, abyste mohl zažít, jak má zákaznický servis opravdu vypadat“.

Richard Wygand (na sociální službě má přezdívku @ghostlyrich) je jedním z několika uživatelů, kterým telefon Galaxy S4 vyhořel. V jeho případě se Samsung zachoval ale poněkud méně obratně a méně vstřícně, než by se očekávalo.

Uznání reklamace podmiňoval totiž stažením videa z YouTube, které tam postižený nahrál, aby na problém vyhořelého smartphonu upozornil. Video má v tuto chvíli přes milion zhlédnutí.

O celé kauze jsme vás informovali ve zprávě ZDE.

NOKZdroj: WMPowerUser

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře