Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNokia u svého mobilu s Androidem použije třímegapixelový fotoaparát, prozradil benchmark

Nokia u svého mobilu s Androidem použije třímegapixelový fotoaparát, prozradil benchmark

Benchmark CamSpeed společnosti Sofica odhalil nové informace o vlastnostech fotoaparátu prvního smartphonu Nokie se systémem Android. Testovaný přístroj byl vybaven třímegapixelovým snímačem, ve svém nitru ukrýval i dva sloty pro SIM karty.

O výbavě telefonu Nokia RM-980 (Normandy) víme už téměř vše. Procesor bude dvoujádrový a displej mít úhlopříčku 4 palce. Pro fotky, aplikace a video soubory má být připraveno úložiště s kapacitou 4 GB.

Trochu nejasno teď díky informacím od vývojářů ze studia Sofica ale panuje v otázce rozlišení fotoaparátu. Původní zprávy hovořily o přítomnosti pětimegapixelového snímače, testovací vzorek nesl však jen třímegapixelový modul.

Tohle všechno ale nemusí mnoho znamenat, protože test podstoupil některý z nefinálních modelů a možné je i to, že dvousimková verze bude mít proti jednosimkové verzi trochu horší specifikace.

sa1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře