Středa, 15 května, 2024
DomůRecenzeNávod: Jak „porazit“ brutálně těžkou hru Flappy Bird

Návod: Jak „porazit“ brutálně těžkou hru Flappy Bird

Titul Flappy Bird staví na velice jednoduchém principu. Na dotykovém displej ovládáte žlutého ptáčka, se kterým musíte balancovat mezi zelenými trubkami. Čím více jich obletíte, tím více bodů získáte.

Zní to jednoduše ale ve skutečnosti je to přesně naopak. Obtížnost hry je doslova pekelná a častokrát se moc daleko nedostanete. Na internetu se nyní naštěstí objevil návod, jak při hraní uspět.

Hra Flappy Bird, která nás svou grafikou vrací do minulého století, kdy trhu kraloval Super Mario, je aktuálně celosvětovým hitem a svému autorovi, studentovi technické univerzity v Hanoji, vydělává každý den více než milión korun.

Aktuálně je tuto postřehovku možné stahovat pro přístroje s operačními systémy Android a iOS. V dohledné době by měla být k dispozici také verze pro platformu Windows Phone 8.

Hra hráče přitahuje jednoduchým ovládáním a doslova frustrující obtížností, kdy je neúspěch nutí hrát znovu a znovu.

A co vy? Hrajete Flappy Bird? Co na obtížnost říkáte? Jaké je vaše nejlepší dosažené skóre? Jak se vám zamlouvá metoda popsaná ve videu? Dejte nám vědět v komentářích!

👿

123

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

9 KOMENTÁŘE

  1. Skoda ze tam jsou medaile snad jen do 40. Momentalne mam rekord 140 a clovek ztrati motivaci to nejak zkouset prekonavat. 🙁

  2. Je naprosto stupidní nápad ovládat takovou hru přes dotykový displej. Kdysi dávno bývaly javové hry tohoto ražení, které se pochopitelně ovládaly tlačítky. A to bylo skutečně zábavné.

  3. Nejakej japonckej sasek tezi z uspechu Maria. Co on vytvoril? Ukrad napad nekoho jineho a misto maria. Tam dal nejakyho ptaka

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře