Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyNokia spouští veřejný beta test Androidu 8.1 Oreo pro Nokii 8

Nokia spouští veřejný beta test Androidu 8.1 Oreo pro Nokii 8

Chytré telefony z dílny společnosti HMD Global se těší výborné softwarové podpoře. Dalším důkazem je oznámení, že majitelé Nokie 8 se mohou zapojit do beta testu nejnovějšího Androidu 8.1 Oreo. Upozornil na to server Android Police.

Dobrou zprávou je, že se jedná se o veřejné testování, kterého se může zúčastnit úplně každý. Stěžejní podmínkou samozřejmě je, abyste byli vlastníky Nokie 8.

Android 8.1 Oreo Google představil loni v prosinci. Nejnovější verze operačního systému pro chytré telefony a tablety nabízí několik vylepšení. Například v horní liště můžete nově vidět zbývající kapacitu baterie u připojeného Bluetooth příslušenství, doplněno do firmwaru bylo také API pro neurální sítě či bezpečnější prohlížení webových stránek. Aktualizace přináší i úpravy u automatického doplňování textu, vylepšení bezpečnosti otisků prstů či opravuje emoji ikony hamburgeru a piva.

Majitelé Nokie 8 se mohou do testování nejnovějšího Orea přihlásit zde.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře