Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNokia přináší navigaci Here Drive+ pro všechny smartphony s Windows Phone 8

Nokia přináší navigaci Here Drive+ pro všechny smartphony s Windows Phone 8

Společnost Nokia oznámila nadcházející celosvětové uvedení aplikace HERE Drive+ pro všechny chytré telefony postavené na platformě Windows Phone 8. Tento krok rozšíří výhody HERE Drive+ za hranice telefonů Lumia a nabídne tak lidem spolehlivou navigaci.

Aplikace poskytuje přístup k celosvětové špičkové hlasové navigaci s off-line mapami, která umožňuje lidem bezpečně dorazit do cílové destinace bez nutnosti využití datového připojení.

„Díky celosvětovému uvedení HERE Drive+ pro všechny chytré telefony na platformě Windows Phone 8 dále rozšiřujeme naše služby HERE a naplňujeme tak náš slib nabídnout aplikace HERE co nejvíce uživatelům. Čím více lidí bude využívat naše lokalizační služby, tím lepší tyto služby budou,“ řekl Thom Brenner, viceprezident pro aplikace Windows Phone v HERE.

Tento krok směřující k rozšíření dostupnosti navigační aplikace koreluje s vydáním nových verzí HERE Drive (+) a HERE TRANSIT, které budou obě dostupné ke stažení z Windows Phone Store během následujících dní. Aktualizace HERE Drive (+) přináší dodatečná vylepšení, včetně funkce Mé trasy.

HERE

Dostupnost a cena:

HERE Drive pro ostatní chytré telefony s Windows Phone 8: dostupný zdarma ve Windows Phone Store ve Francii, Itálii, Kanadě, Mexiku, Německu, Spojeném království, Španělsku a USA s možností přikoupení upgradu pro celosvětovou navigaci za 15,49 €.

HERE Drive+ (s licencí pro celosvětovou navigaci) pro Nokia Lumia: dostupné celosvětově zdarma ve Windows Phone Store pro Nokia Lumia 928, 925, 920, 822, 820, 810 a 620.

HERE Drive+ pro ostatní chytré telefony s Windows Phone 8: dostupné celosvětově ve Windows Phone Store za 34,99 €.

HERE TRANSIT pro ostatní chytré telefony s Windows Phone 8: bezplatně dostupné ve Windows Phone Store ve Francii, Itálii, Kanadě, Mexiku, Německu, Spojeném království, Španělsku a USA. Dostupné ve Windows Phone Store za 1,99 €* v Austrálii, Číně, Dánsku, Finsku, Maďarsku, Nizozemsku, Norsku, Novém Zélandu, Rusku a Spojených Arabských Emirátech.

Drive

Zdroj: TZ Nokia

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře