Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNokia má problém. Lumia 900 trpí softwarovou chybou

Nokia má problém. Lumia 900 trpí softwarovou chybou

Finskému výrobci Nokia se lepí smůla na paty. Jak jinak si vysvětlit informaci, která oblétla předevčírem snad všechny renomované technologické servery. Majitelé Lumie 900 u operátora AT&T si začali ve velkém stěžovat na problémy se ztrátou datového připojení. Nokia o problému ví a slibuje jeho brzkou nápravu.

Za problém může softwarová chyba (s největší pravděpodobností bude pes zakopaný v radio ROM), tedy alespoň to tvrdí samotná Nokia.

Firma si dobře uvědomuje, že je moc důležité, aby za mořem uspěla. Pokud se ji to nepodaří, bude to znamenat velký problém nejen pro samotnou platformu Windows Phone 7, ale i další existenci pro dnes již jediného evropského výrobce mobilních telefonů. Domluvila se proto urychleně s AT&T, které slíbilo, že poškozené zákazníky odškodní částkou 100 dolarů, kterou připíše na jejich účet.

Dobrou zprávou je, že problém není plošný a netýká se úplně všech telefonů.

Po bombastické živé show zpěvačky Nicki Minaj na newyorském Time Square jde ale každopádně o studenou sprchu. Nokia za mořem není v pozici Apple, aby mohla zákazníkům říkat ?you are holding it wrong? (držíte to špatně).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře