Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 625 dostává důležitou aktualizaci Lumia Black

Nokia Lumia 625 dostává důležitou aktualizaci Lumia Black

Nokia postupně vypouští významnou aktualizaci Lumia Black na své smartphony běžící na Windows Phone 8. Nyní se do černé oblékl i levný model Lumia 625. Nový update přináší vylepšení při práci s kamerou i nové funkce. Dostupný je jak pro telefony zakoupené u operátora, tak i pro ty z volného prodeje.

Lumia 625 je první zařízení s 512 MB RAM, které update obdrželo. Je proto jen otázka času, kdy bude software dostupný také pro nejprodávanější smartphone s WP8, Lumii 520. Aktualizace s sebou nese množství poměrně zajímavých funkcí, které i levnější modely posunou na výrazně vyšší úroveň.

Vylepšení se dočkalo ovládání kamery, přibyla možnost organizace dlaždic do složek (díky App Folder) nebo nápadité prezentace fotografií včetně zobrazení geografické pozice s aplikací Storyteller.

Telefon však nemůže využívat aplikace Nokia Beamer a Nokia Refocus, které vyžadují minimálně 1 GB RAM a ani se nedočkal užitečné funkce Glance Screen. Její podpora je totiž ze strany Nokie podmíněna displejem s podporou technologie Clear Black.

5aZdroj: WMPowerUser

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře