Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyBasemark OS II je tu! Otestujte výkon Android, iOS a Windows Phone...

Basemark OS II je tu! Otestujte výkon Android, iOS a Windows Phone smartphonů

Podrobte výkon svého mobilního telefonu nebo tabletu detailním statistikám. Bezplatný program Basemark OS II je multiplatformní, takže výsledky mezi sebou mohou porovnávat uživatelé Androidu, iOS a Windows Phone.

Nový benchmark nabízí sadu výkonnostních testů, jejichž prostřednictvím zjistíte, jak výkonné zařízení vlastníte. Nechybí testy výkonu procesoru, grafického čipu, pamětí nebo rychlosti vykreslování webových stránek. Dostupný je dokonce i test akumulátoru a fotoaparátu.

„Jsme nesmírně hrdí na to, že uživatelům pomůžeme pochopit výkon moderních smartphonů. Uvedení Basemarku OS II je velkým milníkem, který umožňuje skutečné porovnání mezi jednotlivými platformami. Jednou ze zajímavých a zároveň i unikátních funkcí je test fotoaparátu. O žádném podobném nástroji, který se na něco podobného zaměřuje, nevíme,“ dodávají vývojáři.

[appbox googleplay com.rightware.BasemarkOSII]

[appbox appstore id777497950]

[appbox windowsphone e1c58476-48ce-4d5d-baaf-abe800d2b6f1]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Basemark OS II/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře