Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyNitro Nation vás vtáhne do světa rychlých aut, peněz a tuningu

Nitro Nation vás vtáhne do světa rychlých aut, peněz a tuningu

Firma Creative Mobile dnes oznámila, že jejich velmi očekávaná hra Nitro Nation, která fanouškům slibovala propracované 3D závodění, je konečně k dispozici v Google Play.

Vývojáři ze studia Creative Mobile nejsou na poli mobilních her žádní nezdárci a svoje umění v oblasti drag závodů s vytuněnými kárami už předvedli v nejednom kvalitním titulu.

V podobném duchu jako jejich předchozí hry se nese i novinka Nitro Nation, která nabízí pokročilou fyziku a je určena hráčům jakéhokoli věku. Vaším úkolem bude prosvištět rovinkou rychleji než protivník. Za vítězství, kterých dosáhnete, dostanete finanční odměněnu, za kterou si váš automobil postupně všelijak upravíte, tedy vytuníte, abyste i příště měli šanci zvítězit.

Kromě hlavního herního režimu si můžete také zatrénovat (jak jinak než proti slabému soupeři) a velkým plusem hry je integrace multiplayeru, tabulek dosažených rekordů a podobně.

Hra je k dispozici prostřednictvím Google Play pro všechny uživatele zařízení s operačním systémem Android ve verzi 2.2 a vyšší. Protože využívá modelu freemium, je ke stažení zdarma.

[appbox googleplay com.creativemobile.nno]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře