Neděle, 26 června, 2022
DomůNovinkymHealth aplikace Dôvera po ruke si díky Cleverlance už rozumí i s...

mHealth aplikace Dôvera po ruke si díky Cleverlance už rozumí i s Androidem

Na podzim loňského roku představila největší soukromá zdravotní pojišťovna na Slovensku Dôvera stejnojmennou mobilní aplikaci pro platformu iOS, nyní je k dispozici na Google Play i verze pro Android. Oba klienty vyvíjela společnost Cleverlance Enterprise Solutions.

Pojištěnec díky této mobilní aplikaci získá například přístup ke své zdravotní dokumentaci, k výkazu zdravotní péče a k běžnému i evropskému průkazu pojištěnce. Geolokalizace uživateli zobrazí a ukáže cestu k nejbližší otevřené lékárně v kteroukoli denní i noční hodinu nebo vyhledá nejbližší lékařskou pohotovostní službu.

Pokud je uživatel fanouškem projektu Mojakrvnaskupina, notifikace ho upozorní na potřebu darování krve právě jeho krevní skupiny a nasměruje ho k nejbližšímu odběrnému místu pro darování krve. Aplikace také umožní naplánovat si preventivní prohlídky nebo očkování a prostřednictvím push notifikace mu tyto prohlídky připomene. Velmi užitečnou funkcí je potom takzvané SOS tlačítko, které je možné použít v případě zdravotní nouze.

„Jsme rádi, že rodina pojištěnců, kteří mohou využít naši aplikaci, se rozrostla právě o početnou skupinu příznivců platformy Android. Mohou se tak i oni přesvědčit, zda rozhodnutí poroty i veřejnosti v prestižní soutěži Cena ITAPA 2013 bylo správné,“ říká Martin Kultan, generální ředitel zdravotní pojišťovny Dôvera.

Aplikace je přístupná zadarmo, ale pouze pojištěnci zdravotní pojišťovny Dôvera mohou využívat všechny její funkce.

Dôvera
Dôvera
Vývojář: Dôvera
Cena: Zdarma

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře