Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyNic pro slabší povahy. iPad mini a Nexus 7 dopadají na tvrdý...

Nic pro slabší povahy. iPad mini a Nexus 7 dopadají na tvrdý beton

Sluneční brýle, šibalský úsměv ve tváři a hromada zničeného hardwaru. Darcy LaCouvee, otec zakladatel serveru Android Authority, je zpět! Tentokrát se rozhodl otestovat odolnost žhavé novinky od Applu a jeho nejbližšího konkurenta s Androidem.

Nepřehlédněte:

Darcy nám ve svék nejnovějším videu ukáže, co se stane, když vám některý z malých tabletů spadne z běžné výšky na tvrdý beton.

Tablety postupně dopadají na zadní, boční a přední část. U iPadu mini došlo k poškození obvodového rámečku a krycího sklíčka, ale  i přesto dotykový displej fungoval. Naopak u Nexusu 7 způsobily pády prasknutí displeje, nefunkční dotykovou vrstvu a oddělení zadního krytu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/mininexus/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Tak Nexus dopadl brutálně, ale jak vykonavatel testu říkal, je težké je upustit stejně. Tedy výsledek je u obou strojů stejný. Zničený displej(Nexus skoro celý) a oprava cca za stejnou cenu 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře