Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNezávislá strategie FTL z vás udělá kapitány vesmírné lodi i na iPadu

Nezávislá strategie FTL z vás udělá kapitány vesmírné lodi i na iPadu

Pokud jste někdy toužili stát se kapitánem vesmírné lodi,  který bude rozhodovat o všech maličkostech včetně pořizování nových systémů a sestavování větší či menší posádky, potom vaše oči zabloudily na to pravé místo! FTL je totiž výborná vesmírná strategie, která vás po monitorech počítačů bude bavit i na iPadu. Datum vydání je přitom určeno na 3. dubna, takže pokud jste tímto sdělením nadšení, na splnění svého snu nebudete dlouho čekat.

Jestliže tímto zjištěním nadšení nejste, pravděpodobně vám není jasné, co hra FTL, známá také pod celým názvem Faster Then Light vlastně ukrývá. Dovolte nám proto krátkou introdukci. Jak už jsme předznamenali, FTL vás posadí do imaginárního kapitánského křesla, která prchá napříč vesmírem před útokem rebelů. Na cestě budete muset rozhodovat o spoustě věcí a to za dost nepříznivých, téměř až kritických podmínek. To vás povede k hazardování kvůli nedostatečným zdrojům a také k mnoha desítkám restartů. Skoro se zde nabízí zavzpomínat si na nedávno vydanou vesmírnou survival strategii Out There. Zní to slibně, že?

Nakonec je třeba dodat, že cena hry byla stanovena na $10, což zaplatíte i za PC verzi. K tomuto rozhodnutí autoři dodávají, že hráči na iPadu dostanou stejné množství obsahu jako hráči na PC a proto nevidí důvod, proč by měli snižovat cenu. A my jejich rozhodnutí kvitujeme. Za kvalitu si vždycky rádi zaplatíme!

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/FTL/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře