Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyNetflix už je dostupný i v České republice. Zatím ale bez dabingu...

Netflix už je dostupný i v České republice. Zatím ale bez dabingu a titulků

Internetová videopůjčovna a televize Netlix je nyní dostupná v dalších 130 zemích včetně České republiky. Placený tarif si můžete vybrat ze tří variant podle počtu zařízení a také kvality videí. Nejlevnější vyjde na necelých 8 euro (asi 216 Kč).  Jelikož však Česko patří k těm menším a méně lukrativním zemím, kde je služba dostupná, nejsou zatím k dispozici české titulky ani dabing.

Nabídka obsahu pro české uživatele se také liší od té, kterou mají k dispozici uživatelé v jiných regionech. V ČR si tak nepřehrajete třeba House of Cards, k němuž nevlastní Netflix v Česku práva. V nabídce i přesto najdete dostatek starších i aktuálních seriálů. Nechybí prověřené klasiky jako Dexter, Breaking Bad či Suits a The Originals.

Základní verze Netflixu pro jedno aktivní zařízení současně a v SD kvalitě přijde na 8 eur, tedy asi 216 korun, HD verze Netflixu, kterou lze sledovat na dvou zařízeních zároveň, přijde na 270 korun a verze s podporou 4K obsahu až pro čtyři zařízení zároveň může být vaše za 330 korun měsíčně. Před první platbou si můžete videopůjčovnu vyzkoušet v rámci jednoho měsíce zdarma.

Služba je přístupná prakticky na jakémkoli zařízení, které má připojení k internetu, včetně osobních počítačů, tabletů, chytrých telefonů, chytrých televizí a herních konzolí.

Netflix zahájil činnost v roce 2007. Od té doby expandoval do celého světa, nejprve do Kanady, poté do Latinské Ameriky, Evropy, Austrálie, na Nový Zéland a do Japonska.

netlix

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře