Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNemějte starost o vaše děti. Se službou Školák budou v bezpečí

Nemějte starost o vaše děti. Se službou Školák budou v bezpečí

T-Mobile přichází s novinkou, která by měla pokryýt základní potřeby rodičů školáků, tedy kontakt s dítětem, přehled o jeho mobilní útratě a bezpečnost. To vše přináší balíček Školák s aplikací Surfie za 99 Kč měsíčně k tarifu rodiče. Určen je nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, kteří mají potomky s předplacenou kartou Twist.

Balíček Školák za 99 Kč měsíčně nabízí rodičům přehled až o třech dětech současně za jeden poplatek. Nabízí jistotu spojení s juniorem i v případě nulového kreditu a také snadnou kontrolu účtu dítka přímo z rodičovské samoobsluhy Můj T-Mobile. Lze zde vidět například výši kreditu, provoz SIM karty (volaná čísla a SMS), dobíjet přímo z Vyúčtování rodiče nebo platební kartou již od 50 Kč, blokovat mobilní platby a další.

Školák je propojen s aplikací Surfie, která je k balíčku zdarma a umožňuje lokalizovat dítě nebo ho chránit před nevhodným internetovým obsahem. Rodiče jistě ocení také bezplatné informativní notifikace například v momentě, kdy junior dorazí ze školy domů, když chce hrát hru, kterou nemá povolenou, nebo pokud chce Surfie smazat (to může udělat pouze rodič).

smartphone-kids-650x433

Aplikace je v českém jazyce, funguje pro operační systémy Android a iOS a obsahuje celkem tři licence, tedy na ochranu třech ratolestí nebo tří různých zařízení. Surfie vyžaduje přístup k internetu, proto je v balíčku pro dítě k dispozici každý měsíc 10 MB dat. Po jejich vyčerpání surfuje zpomalenou rychlostí, dítěti tedy nepřestane fungovat ani následně.

Zatímco balíček Školák je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, aplikaci Surfie mohou využít všichni (i Twist). K dispozici je i samostatně za 99 Kč a funguje i pro děti s běžným tarifem. K nalezení je přímo v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a Vychytávky, kde lze také dokoupit další licence pro případ většího počtu dětí nebo zařízení v rodině.

Tmobile_skolak-650x347

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře