Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKonečně se někdo pochlapil a brýle Google Glass rozstřílel samopalem

Konečně se někdo pochlapil a brýle Google Glass rozstřílel samopalem [video]

Nemusíte být zrovna obdařeni prorockými schopnostmi, abyste uhádli, co se stane s futuristickými brýlemi Google Glass, když do nich vysypete dávku střel ze samopalu Vector SMG. Někteří lidé si však nedají pokoj, dokud vše sami nevyzkouší.

Redaktorům známého YouTube kanálu, kteří mají zálibu v ničení všeho možného, se do rukou dostal nositelný technický výstřelek firmy Google, chytré brýle Glass, které můžete využít k různým účelům (můžete pomocí nich vyhledávat na webu, nechat si přeložit slovíčko do cizí řeči, zobrazit navigaci k vybranému cíli, nadiktovat a poslat SMS nebo fotografovat okolí).

Pánové z RatedRR provedli nejprve několik drop testů. V efektním zpomaleném záběru můžeme vidět, že brýle postupně dopadaly do trávy, na chodník a do vody. Na závěr je čekala zkouška nejtěžší: odolat projektilům z automatické zbraně. Asi netřeba dodávat, jak to dopadlo.

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře