Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNejvyhledávanější hry na Googlu za rok 2015 vás možná překvapí

Nejvyhledávanější hry na Googlu za rok 2015 vás možná překvapí

Konec roku 2015 se neúprosně blíží a Google uveřejňuje různé seznamy nejpopulárnějších a nejvyhledávanějších věcí rozřazených podle kategorií. V kategorii „hry“ přitom najdeme minimálně jedno velké překvapení.

Mezi nejvyhledávanější hry patří Fallout 4, Motal Kombat X, Call od Duty: Black Ops II nebo Star Wars Battlefront. Všechny tyto AAA tituly však předčila naprosto jednoduchá nezávislá hra, která všem vytřela oči. Jedná se o titul Agar.io.

Pokud Agar.io neznáte, dovolte malé představení. Jedná se o jednoduchou multiplayerovou hru, v níž po obrazovce nebo displeji telefonu vedete svoje kolečko a pojídáte s ním kolečka menší, než je kolečko vaše. A přitom samozřejmě utíkáte před kolečky většími.

Čím více koleček během vašeho řádění pozřete, tím větší budete a tím větší kolečka tak budete moci sníst. Problém je v tom, že s velkým kolečkem jste více na očích a navíc se s ním hůře manipuluje. Obtížnost tedy neklesá, ale zůstává stejná, nebo roste.

Agar.io si můžete stáhnout i pro mobily s Androidem a iOS. Ale teď zpátky k tématu.

Top 10 nejvyhledávanějších her na Googlu:

  1. Agar.io
  2. Fallout 4
  3. Mortal Kombat X
  4. Call of Duty: Black Ops III
  5. Star Wars Battlefront
  6. Pokemon GO
  7. Madden 16
  8. NBA 2K16
  9. Bloodborne
  10. Battlefield Hardline

2979959-agario

Zdroj: GameSpot

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře