Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyCZC.cz spustí povánoční výprodej již 25. prosince, slevy dosáhnou až 70 %

CZC.cz spustí povánoční výprodej již 25. prosince, slevy dosáhnou až 70 %

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz odstartuje 25. prosince povánoční výprodej, který potrvá až do konce ledna roku 2016. Díky spolupráci s Visa Europe navíc nabídne zákazníkům při platbě kartou možnost získat slevu 10 % na vše, a to až do výše 500 Kč. 

Ve výprodeji se objeví produkty ze všech hlavních kategorií počínaje PC sestavami, mobilními zařízeními a televizemi přes elektroniku, herní produkty a HW komponenty až po nejrůznější příslušenství a fotografické vybavení. Slevy se budou pohybovat v desítkách procent a ve vybraných případech dosáhnou až 70 %. Podrobnější informace včetně výprodejových produktů zákazníci naleznou v den zahájení akce na webu vyprodej.czc.cz.

„Zájem o povánoční výprodeje v posledních letech jednoznačně roste. Lidé v tomto období tradičně začínají utrácet peníze, které dostanou na Vánoce. Velkému zájmu se těší zejména notebooky, telefony a televize. Zákazníci také dokupují příslušenství a software pro zařízení, která našli pod vánočním stromečkem,“ shrnuje zkušenosti s povánočními výprodeji Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

czc-logo-2015-204439

Další slevu mohou zákazníci CZC.cz získat při zaplacení kartou Visa. Stačí v době konání výprodejů zvolit tuto platební metodu a sleva 10 % se jim automaticky odečte ještě před zaplacením. Jak poukazuje Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku, platba kartou poskytuje i další výhody, jako je bezpečnost, rychlost a pohodlnost: „Málokdo například ví, že při platbě kartou je mnohem lépe chráněn při reklamaci, než když platí hotovostí. Vzdělávání našich zákazníků má pro nás zásadní význam, jsme proto rádi, že můžeme spolupracovat s tak významnými hráči na trhu, jako je CZC.cz“.

czccz-217324

Zdroj: TZ CZC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře