Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyNejlepší se stane ještě lepším, holedbá se HTC. Topmodel One v Česku...

Nejlepší se stane ještě lepším, holedbá se HTC. Topmodel One v Česku představí 8. dubna

Společnost HTC rozeslala českým mediím pozvánku na tiskovou konferenci, na které bude představen nový telefon One. Premiéra se odehraje 8. dubna v Praze.

Předpokládá se, že česká prezentace druhé generace One se uskuteční u příležitosti uvedení telefonu do volného prodeje. To by znamenalo, že HTC spotřebitelům nabídne svůj topmodel o tři dny dříve než Samsung. Galaxy S5 se začne oficiálně prodávat 11. dubna.

Následovník populárního modelu One dostane větší displej s Full HD rozlišením a nové prostředí Sense 6.0 integrované do operačního systému Android 4.4 KitKat. Z pruhu pod displejem zmizí senzorová tlačítka a nahradí je vůbec poprvé v historii firmy softwarové ovládací prvky.

Nové špičkové HTC se dále pochlubí také čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon, 2 GB RAM a fotoaparátem se dvěma snímači. Výrobce novince nadělí i uživateli žádaný slot pro paměťovou kartu a reproduktory BoomSound.

unnamed (1)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře