Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNejen s Windows 10 Mobile! Acer Jade Primo dostane i verzi s...

Nejen s Windows 10 Mobile! Acer Jade Primo dostane i verzi s Androidem

Acer Jade Primo patří mezi první smartphony s operačním systémem Windows 10 Mobile. Podle zatím nepotvrzených zpráv je však pravděpodobné, že výrobce už brzy představí i variantu zmíněného telefonu s platformou Android.

Nové zařízení od Aceru zachytil benchmark GeekBench. Mobil s označením S58A (A v názvu značí přítomnost systému Googlu) při testech poháněl Android ve verzi 6.0 Marshmallow, parametry zůstaly stejné jako v případě modelu s Windows 10 Mobile.

Smartphone měl ve výbavě 5,5palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 px, šestijádrový Snapdragon 808, 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. Hlavní fotoaparát pak disponoval rozlišením 21  megapixelů.

Kdy se s novinkou společnosti Acer setkáme, prozatím nevíme. Premiéru si telefon odbude zřejmě až koncem února na veletrhu Mobile World Congress.

2394010_geekbench

Zdroj: PN

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře