Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNebojíte se mimozemšťanů? Pak pomozte vývojářům s optimalizací chystané pecky Anomaly 2...

Nebojíte se mimozemšťanů? Pak pomozte vývojářům s optimalizací chystané pecky Anomaly 2 [benchmark]

Nezávislý vývojářský tým 11 bit studios připravuje pokračování populární série Anomaly. Na Zemi se znovu objeví obří válečné stroje s mimozemšťany, kteří chtějí zotročit lidstvo. Ale ještě než k tomu dojde, je zapotřebí hru pořádně vyladit, což je kvůli fragmentaci Androidu docela problém. Vývojáři nás proto žádají o pomoc, abychom jim s optimalizací pomohli.

Pokračování celosvětově populární tower defense z pozice útočníka, které nás přenese na bojiště v blízké budoucnosti, kdy začala cizácká invaze, by mělo přinést spoustu novinek.

Mezi nimi najdeme nový příběh, nové lokace, morfující tanky a také perfektní vizuální zpracování. Anomaly 2 nabídne také možnost hrát za emzáky i za lidi.

Aby vývojáři mohli svůj nový titul co nejlépe optimalizovat, vydali do Google Play nádherně zpracovaný syntetický test, který má grafiku z vyvíjené hry.

Anomaly 2 Benchmark pomocí testů Frozen Canyon, Clearing the Road a Rio Rampage prověří, jak si váš tablet nebo smartphone poradí s grafickou náročností Anomaly 2. Potřebná data poputují po skončení testu na servery vývojářů, kteří je využijí při dalším ladění.

Pokud chcete borcům z 11 bit studios pomoci, pro stažení benchmarku využijte vloženého boxu.

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.anomaly2Benchmark]

Nexus4

Zdroj: 11 bit studios

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře