Návod: Zbavte se Messengeru a využívejte vestavěný chat v aplikaci Facebooku


Návod: Zbavte se Messengeru a využívejte vestavěný chat v aplikaci Facebooku

Společnost Facebook nedávno přesunula funkci psaní zpráv do vlastní aplikace, přičemž slíbila, že kód Messengeru bude z hlavní aplikace taktéž odstraněn, což se nestalo. Messenger vám tak v telefonu zabírá dvakrát tolik místa. Co s tím?

Pakliže vám tato skutečnost taktéž docela vadí, prozradíme vám, jak se Messengeru zbavit, respektive jak jeho funkce opět navrátit mateřské aplikaci a podružnou aplikaci odstranit. Zcela jednoduchý návod zveřejnil uživatel AntaresOne na diskuzním fóru XDA-Developers, jdeme na něj.

K odstranění zbytečného Messengeru budete potřebovat aplikaci s názvem Facebook Chat Re-Enabler, kterou si můžete stáhnout zde. Už podle názvu je zřejmé, že aplikace po spuštění zpřístupní Messenger v mateřské aplikaci Facebooku, takže budete moci využívat všechny jeho funkce tak, jako jste to dělali před rozdělením aplikací a navíc ušetříte 17 MB zbytečně zabraného prostoru (po vymazání Messengeru).

Aplikace Facebook Chat Re-Enabler je kompatibilní s Androidem ve verzi 2.3 Jelly Bean až po nejnovější 5.0 Lollipop.

Facebook-Messenger-UI-update

The following two tabs change content below.

Lucie Jiříková

Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.Diskuze: Návod: Zbavte se Messengeru a využívejte vestavěný chat v aplikaci Facebooku


  1. Anonym

    Ma to jeden hacek .. takto zpristupneny originalni chat fb neukazuje notifikace o nove zprave ve status baru .. 🙁Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.