Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNÁVOD: Nainstalujte si TouchWiz na jakýkoliv telefon s Androidem

NÁVOD: Nainstalujte si TouchWiz na jakýkoliv telefon s Androidem

TouchWiz, respektive prostředí telefonů od Samsungu, je jedněmi milován a druhými nenáviděn. Pokud patříte k té první skupině lidí, možná vás potěší, že si nyní TouchWiz můžete nainstalovat i na jiná zařízení s Androidem. Povíme vám, jak toho docílit.

Nejrychlejší způsob, jakým TouchWiz dostanete do svého telefonu, je instalace S Launcheru. Tento launcher do svého smartphonu můžete stáhnout přímo z Google Play (odkaz níže).

Jakmile S Launcher stáhnete a nainstalujete, prostředí vašeho telefonu se jako mávnutím kouzelného proutku promění na TouchWiz jen s několika málo nepatrnými odchylkami. To znamená stejné ikonky, jako v TouchWizu, jejich stejné rozložení atd.

Hlavní rozdíl mezi TouchWizem a S Launcherem spočívá v tom, že aplikace nedokáže proměnit úplně všechno. V původní verzi zůstanou například kontakty, nebo vnitřní menu telefonu. To si ale můžete vyzkoušet na vlastní kůži sami.

Tzv. S Launcher Prime, tedy profesionální verze S Launcheru vás vyjde přibližně na stovku. Začít však můžete osekanou verzí, která je k dispozici zdarma.

[appbox googleplay com.s.launcher]

[appbox googleplay com.s.launcher.prokey]

s-launcher-obr-1Zdroj: Phone Arena

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře