Sobota, 13 dubna, 2024
DomůRecenzeNávod: Jak aktualizovat Honor 6 a 6+ na Android 5.1.1 Lollipop?

Návod: Jak aktualizovat Honor 6 a 6+ na Android 5.1.1 Lollipop?

Stále populárnější čínský výrobce vydává důležitou aktualizaci pro smartphony Honor 6 a Honor 6+. Ano, jak správně tušíte, nejedná se o nic jiného než operační systém Android 5.1 Lollipop, který přináší řadu užitečných novinek a vylepšení.

Po období beta testování a opravování chyb a nedostatků získávají telefony Honor a Honor 6+ vítaný update na Android 5.1.1 Lollipop. Nový systém nabízí desítky užitečných změn a technologických vylepšení. Podle výrobce přináší například rychlejší odezvu telefonu, nový režim úspory energie, a tím delší výdrž baterie, režim hosta umožňující prohlížení vlastních fotek, zpráv nebo kontaktů na půjčeném telefonu, podporu RAW formátu pro fotografie, významně vylepšený systém notifikací či snadnější správu WiFi sítí, Bluetooth a GPS.

Návod pro instalaci aktualizace přes microSD kartu:

Příprava:

1) Ujistěte se, že úroveň nabití baterie telefonu je vyšší než 50 %
as

Stažení souboru aktualizace:

Stáhněte příslušný update: Honor 6 | Honor 6+

Ujistěte se, že je microSD karta vložena v telefonu. Mobil připojte skrze USB kabel k vašemu počítači. Aktualizační balíček H60-L04C900B521 nebo PE-TL10C900B324 rozbalte a soubor update.app nakopírujte do složky „dload“ na paměťové kartě, případně složku vytvořte manuálně.

55 copy 23 copy

Android 5.1.1 Lollipop:

V nastavení telefonu zvolte „Aktualizační program“ a volbu „Místní aktualizace“, vyberte příslušný soubor „update.app“. Telefon začne instalovat aktualizaci.

  3 2 1

Hotovo

Právě jste do vašeho telefonu nainstalovali nejnovější Android 5.1.1 Lollipop. Protože se jedná o velkou aktualizaci, bude lepší pro správné a bezproblémové fungování systému provést factory reset (Nastavení => Zálohování a obnovení dat => Obnovení továrních dat). Nezapomeňte, že tímto krokem přijdete o všechna vaše osobní data, proto si je předtím zazálohujte.

22

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře