Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyNavigace BE-ON-ROAD přináší pokročilé prémiové funkce

Navigace BE-ON-ROAD přináší pokročilé prémiové funkce

Aplikace BE-ON-ROAD, která využívá mapové podklady OpenStreetMap, a tedy nabízí bezplatné offline navigování po našich i zahraničních cestách, je dostupná v nové verzi. Prémiové funkce, které přináší, potěší každého motoristu.

Novinky jsou sice jen tři, ale o to větší přínos mají. Konkrétně byly do aplikace doplněny funkce Head-Up Display (HUD), Rychlostní limity a přibyla také prémiová podpora.

Head-Up Display (HUD) promítá základní navigační pokyny přímo z aplikace na čelní sklo, díky čemuž řidič nemusí odvrátit pohled z vozovky na smartphone či jiné navigační zařízení.

Použití je jednoduché. Stačí si položit telefon na palubní desku, zapnout v menu funkci HUD a základní navigační pokyny se promítnou na čelní sklo vozidla. Není potřeba žádné jiné zařízení.

Díky prémiové podpoře budou uživatelé PREMIUM balíčku vždy první na řadě, podpůrný tým se jim bude věnovat s největší prioritou.

PREMIUM balík s těmito sofistikovanými funkcemi získají uživatelé aplikace be-on-road jen za 9,99 eur, přičemž se předpokládá rozšíření tohoto balíčku o další skvělé funkce.

BE-ON-ROAD, která dnes naviguje již 30 milionů uživatelů po celém světě, je navigační aplikace založená na open street mapách. K dispozici je zdarma v obchodě s aplikacemi Google Play.

[appbox googleplay cz.aponia.bor3]

55

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře