Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyNástupce veleúspěšné Motoroly Moto G o sobě poprvé dává vědět

Nástupce veleúspěšné Motoroly Moto G o sobě poprvé dává vědět

Model Moto G se stal nejprodávanějším smartphonem se značkou Motorola všech dob. Proto není divu, že bychom se brzy měli dočkat představení jeho nástupce (nebo alespoň vylepšené verze). Znovu by mělo jít o dostupný, přesto slušně vybavený telefon s androidem.

Moto G není žádný špičkový smartphone, nic podstatného mu však nechybí. Navíc je vítečně zpracovaný a perfektně padne do ruky. I proto se mezi uživateli stal tak populární.

Na podobných základech bude stavět i nástupce. Hnacím motorem novinky bude opět čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400. Displej má mít HD rozlišení 720 × 1 280 obrazových bodů. V tuto chvíli však není jasné, jakou úhlopříčku nabídne (Moto G má displej velký 4,5″).

Hlavní fotoaparát má být osmimegapixelový (současný model nosí na zádech senzor s rozlišením pět megapixelů). Součástí telefonu je, jak vidno z obrázku, i přední kamera pro videohovhory a autoportréty. Novinkou jsou výrazné reproduktory pod a nad displejem, díky čemuž chystaný model připomíná Moto E.

O další výbavě smartphonu se nic neví. Zatím nebyl prozrazen údaj o kapacitě akumulátoru stejně jako je nadále neznámá i velikost interní paměti a RAM.

gsmarena_001

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře