Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyAplikace LokLok vám umožní sdílet obsah vašeho uzamčeného displeje s přáteli

Aplikace LokLok vám umožní sdílet obsah vašeho uzamčeného displeje s přáteli

Chcete být se svými přáteli, známými nebo rodinou ještě více propojeni? Potom si nainstalujte spořič displeje LokLok a sdílejte s nimi v reálném čase obsah uzamčené obrazovky! 

Funguje to jednoduše. Po instalaci aplikace a poklepání na displej vašeho telefonu či tabletu na vás vyskočí nástroje, díky nimž budete moci kreslit či sdílet fotografie jako byste byli v programu Malování. Pakliže budete se svým výtvorem spokojeni a odklepnete ho, zobrazí se simultánně i na zařízení ostatních uživatelů, s nimiž displej sdílíte.

Ke sdílení obsahu uzamčeného displeje můžete mít přednastavenou hned několik skupin, mezi nimiž lze libovolně přepínat. Vedle toho lze skrze aplikaci rozesílat pozvání do skupiny na sociální síť Facebook, do emailu nebo SMS. Aplikace taktéž umožňuje nastavit si, zdali bude jako první spořič obrazovky, nebo před ní dáte přednost jinému spořiči.

Aplikace LokLok je zdarma k dispozici pro majitele zařízení s Androidem. V současné době je stále ještě v beta verzi, během našeho testování však byla naprosto stabilní.

[appbox googleplay co.loklok]

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře