Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNaše telefony budeme softwarově podporovat 24 měsíců, slibuje Honor

Naše telefony budeme softwarově podporovat 24 měsíců, slibuje Honor

Mladistvá značka Honor, která patří pod čínský Huawei, se doposud nemohla pyšnit zcela příkladnou softwarovou podporou svých chytrých telefonů. Brzy se to ale změní. Vyplývá to z příspěvku Taylora Wimberlyho, jednoho z manažerů firmy, zveřejněného na sociální síti Google+.

Wimberly píše, že společnost bude softwarově podporovat svoje nové smarpthony po dobu minimálně 24 měsíců od uvedení na trh. Prvním zařízením, které bude aktualizace po dobu dvou let pravidelně dostávat, je nedávno představený Honor 8.

Výrobce také plánuje uživatelům do telefonů přidávat nové funkce minimálně jednou za tři měsíce během prvního roku od jejich představení. Bezpečnostní záplaty a aktualizace systému s cílem opravy chyb a vylepšení uživatelského zážitku budou údajně distribuovány „včas“, jejich frekvence nicméně upřesněna nebyla.

Rozhodnutí Honoru vylepšit softwarovou podporu svých produktů jednoznačně vítáme. Snad se k podobnému závazku brzy přihlásí i stájový Huawei a další výrobci z branže…

sd

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Jako znacku Honor (potazmo i Huawei) mam opravdu rad ale dost me zklamali jak se zachovali u updatu Honoru 3C.
    Vydat o tolik pozdeji a tak zbastleny update je na facku ! A to se bavim o dobe kdy jine mobily meli 5.1 o updatu z 4.2 na 4.4 !

    Jinak maji fakt moc hezke telefony a tak jim preju at i softwarove jim to bude slapat..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře