Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyNáramek Deveroux pomůže při spalování tuku, sleduje srdeční tep, ukáže vám, kdo...

Náramek Deveroux pomůže při spalování tuku, sleduje srdeční tep, ukáže vám, kdo volá a ráno vás příjemně vzbudí

Na český a slovenský trh míří fitness náramek Deveroux H3, který kombinuje počítání kroků s měřením srdečního tepu a výsledky vyhodnocuje vizuálně přehledná aplikace, která je dostupná v češtině. Nevelký pásek zároveň informuje o příchozích hovorech a vyhodnotí kvalitu vašeho spánku.

Deveroux H3 je decentní náramek v černé barvě, který je svým provedením a designem vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Pokud si hlídáte spálené kalorie, poskytne vám všechny potřebné informace a pomůže vám udržet si optimální rytmus při chůzi, běhu nebo cvičení. Okamžitě i průběžně v rámci celého dne dokáže monitorovat navíc srdeční tep. Znáte-li svoji optimální spalovací tepovou frekvenci, stačí se při cvičení letmo podívat na náramek. OLED displej neustále informuje o aktuálním tepu a vy můžete podle potřeby upravit intenzitu cvičení.

Skutečnost, že chytrý náramek plní zároveň funkci hodinek, nikoho nepřekvapí. Další užitečnou funkcí, která není v této cenové relaci běžná, je informace o příchozích hovorech. Je to jednoduché – telefon máte obvykle v kapse nebo tašce. Ve chvíli, kdy vám zazvoní, musíte ho vyndat a podívat se, kdo volá. Deveroux H3 vás o příchozím hovoru bude informovat i v hlučném prostředí svými vibracemi. Díky komunikaci s mobilním telefonem vidíte v průběhu vyzvánění jméno volajícího. Vibrace jsou použity také pro buzení, které je touto formou příjemnější, než hlasitý zvuk telefonu nebo budíku.

Aplikace Hplus, která je jako doplněk náramku volně dostupná pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, poskytuje všechny potřebné informace, jako jsou denní grafy kroků, tepové frekvence a spálených kalorií. S její pomocí se můžete motivovat a hecovat k překonávání vlastních limitů a rekordů. Uvidíte, které dny jste byli při cvičení a fyzických aktivitách efektivní a můžete snadno vyhodnotit, co a jak máte zlepšit. Všechna data jsou přehledně viditelná ve formě grafů, a to ve zvoleném časovém období. Můžete tak sledovat vývoj v průběhu jednoho dne, nebo porovnávat údaje v rámci celého týdne.

Vzhledem k tomu, že náramek pozná, kolik času jste v noci spali bez převalování a jak dlouho jste naopak spali neklidně, můžete se vždy podívat na informace o tom, jak kvalitní byl váš spánek. O všem vás informuje opět zmíněná aplikace.

Fitness náramek Deveroux H3 je již nyní k dostání na e-shopu Hodinky.cz, Superveci.cz, Touchcentrum.cz za koncovou doporučenou cenu 1 490 Kč.

930d55ac-f595-4fca-8e0d-fa08fa9ade3d

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře