Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyNákupní zvyky Čechů se mění. Hitem jsou odolné smartphony

Nákupní zvyky Čechů se mění. Hitem jsou odolné smartphony

Statistiky prodejnosti předních internetových obchodů za první polovinu června napovídají, že Češi s nástupem léta a prázdninových dovolených preferují praktické odolné telefony. Nedávno uvedený model Cat B15 se právě v těchto dnech na Alze drží již druhý týden jako absolutní bestseller mezi chytrými telefony.

Ať už z důvodu maximální odolnosti při pádu na tvrdý povrch nebo do vody, Češi stále více přicházejí na chuť specializovaným odolným telefonům. Nejedná se však jen o zákazníky, kteří si pořizují nový telefon s ohledem na cestování nebo práci.

Oblibu si našel také mezi cyklisty, horolezci, vodáky, longboardisty a dalšími aktivními i rekreačními sportovci,? říká Martina Hloušková, brand manažerka značky mobilních telefonů Cat v České republice.

Mobilní telefon Cat B15 je svými vlastnostmi a zpracováním určen širší cílové skupině než jeho předchůdce Cat B10. Díky svému přepracovanému designu a dostačujícímu výkonu je vyhledávaným společníkem nejen u pracovníků v těžkém terénu a nepříznivých podmínkách, ale i sportovců a náročných rodinných uživatelů.

Své místo si telefony Cat našly i u záchranářů, hasičů a policistů, kteří na své telefony mají velmi náročné požadavky, zejména z pohledu odolnosti.

Cat B15 je zástupce nejodolnějších smartphonů s certifikací odolnosti IP67. Ta garantuje odolnost telefonu vůči vodě i prachu a navíc nad rámec tohoto standardu i garanci spolehlivosti při pádu z 1,8 metru.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/CatB15/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře