Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyNajdi kopec: Slovenská aplikace, která vás informuje o horách ve vašem okolí

Najdi kopec: Slovenská aplikace, která vás informuje o horách ve vašem okolí

Chystáte se na výlet a chtěli byste si s sebou vzít šikovného pomocníka, který vám pomohl s pojmenováním všech horských útvarů ve vašem okolí? Potom si stáhněte aplikaci Najdi kopec!

Slovenská aplikace Najdi kopec má oproti nedávno představené aplikaci PeakFinder Earth jednu obrovskou výhodu. Na Google Play je k dispozici ke stažení zdarma s tím, že uvnitř aplikace se zobrazují reklamy.

Co se týče samotných funkcí aplikace, nadšení turisté se díky ní lépe zorientují a navíc se přiučí něco o svém okolí. Vedle názvu příslušné hory totiž obsahuje údaje o její nadmořské výšce i o vzdálenosti, která vás od ní dělí. Jednoduše tak můžete odhadnout dostupnost cíle a případně operativně změnit cíl trasy.

Najdi kopec se stejně jako PeakFinder Earth používá tak, že na příslušný kopec namíříte zadní fotoaparát svého telefonu a na displeji sledujete všechny potřebné údaje. Získané informace pak můžete sdílet skrze sociální sítě, nebo si je v případě potřeby uložíte a doplníte vlastními popisky a informacemi.

Vzhledem k tomu, že za aplikaci nic nedáte, doporučujeme vám, abyste si ji vyzkoušeli na vlastní kůži. Více informací o Najdi kopec najdete na oficiálních stránkách aplikace.

06

[appbox googleplay eu.starbug.ourhills]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře