Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyDrink Strike: Aplikace z českých luhů a hájů, která rozproudí zábavu při...

Drink Strike: Aplikace z českých luhů a hájů, která rozproudí zábavu při pití alkoholu

Nudíte se na večírku či při posezení u piva v hospodě? Žádný problém! Česká aplikace Drink Strike vám pomůže k větší zábavě! A vedle toho spočítá, kolik toho máte v sobě a jak dlouho vám bude trvat regenerace. 

Drink Strike je jako nápojový lístek. Po vložení svých údajů jako je vaše pohlaví, váha a věk, do aplikace postupně zanášíte veškerý vámi zkonzumovaný alkohol. Aplikace vám pak v reálném čase propočítává vaše přibližné promile a zároveň také nebezpečí kocoviny a čas, za nějž se dostanete do opětovné pohody. Potud nic nového, či neobvyklého. Oproti jiným nápojovým lístkům však Drink Strike cílí také na zábavu a kompetitivní chutě pijáků, a to už je hodně netradiční zaměření, či chcete-li vlastnost.

Uvnitř aplikace Drink Strike naleznete obrovské množství výzev, díky nimž si prověříte své schopnosti. Bohužel drtivá většina z nich se týká pouze konzumace alkoholu, což není tak zábavné, jak byste čekali. Osobně postrádám jakékoliv pijácké hry, které testují například motorické schopnosti a další, alkoholem ovlivnitelné schopnosti. Vzato kolem a kolem, pít umí každý, byť výsledky nejsou vždy ohromující. Zdali i vám bude absence klasických výzev vadit, posuďte sami. Aplikace Drink Strike je na Google Play a App Store k dispozici ke stažení zdarma s tím, že uvnitř ní se nenacházejí žádné otravné mikrotransakce.

Drink_Strike

[appbox googleplay com.drinkstrike.drinkstrike]

[appbox appstore 977628386]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře