Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyNadupané herní notebooky ROG Strix SCAR III se představí v Alza Showroomu

Nadupané herní notebooky ROG Strix SCAR III se představí v Alza Showroomu

Již příští sobotu 15. června bude v české premiéře k vidění herní notebook ROG Strix SCAR III. Jeho představení pro širokou veřejnost proběhne v Alza Showroomu v pražských Holešovicích, kde si přímo na tomto modelu budou moci zájemci zahrát miniturnaje ve hře Fortnite.

Výbornou zprávou je, že každý účastník miniturnajů bude zařazen do slosování o nový ROG Strix SCAR III. Tento ultimátní herní počítač zvládne díky výkonným komponentám bez problémů každou moderní hru. O chlazení procesoru a grafické karty se stará dvouventilátorová architektura a samočistící protiprachové trubice. Specialitou je fyzický klíč KeyStone fungující na technologii NFC, který slouží pro přístup k soukromým souborům nebo rychlé nastavení individuálního RGB osvětlení nebo profilu v oblíbených hrách.

ROG Strix SCAR III G531 v nejvyšší konfiguraci sází na grafiku Nvidia GeForce RTX 2070, procesor Intel Core i7 a 32GB operační paměť. Mezi přednosti notebooku patří i obnovovací frekvence displeje s vysokou hodnotou 240 Hz, což je zárukou plynulého obrazu i během akčních scén.

Na akci v pražských Holešovicích se účastníci mohou také potkat nebo vyfotit se svými idoly, které znají z YouTube. Ze Slovenska dorazí tamní TOP influencer Gogo (Gogomantv) a chybět nebude ani největší česká YouTube hvězda MenT.

Místo konání

Alza. Showroom Praha 7 – Holešovice
Jateční 33a, Praha 7, 170 00

Program akce (změny vyhrazeny):

11:00 – 13:00 – miniturnaj ve Fortnite
13:00 – 14:00 – meet and greet s Mentem
14:00 – 16:00 – miniturnaj ve Fortnite
16:00 – 18:00 – meet and greet s Gogem
18:00 – 19:00 – miniturnaj a losování hlavní ceny

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře