Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNadstavba Sense 5.0 bude dostupná i pro telefony HTC One, One X+,...

Nadstavba Sense 5.0 bude dostupná i pro telefony HTC One, One X+, One S a Butterfly

Na Facebooku se včera objevila jedna hodně zajímavá informace, která se týká nové grafické nadstavby Sense 5.0, jíž zatím disponuje pouze vrcholný smartphone One. Jeden z majitelů staršího modelu se zeptal, zda se i on v budoucnu nové verze dočká. A odpověď, která na sebe nenechala dlouho čekat, ho určitě potěšila.

Správce profilu mu totiž odpověděl:

?HTC vydá aktualizaci pro některá zařízení už v průběhu příštích měsíců. Dostupná bude pro modely One X, One X+, One S a HTC Butterfly. Vezměte však na vědomí, že některé funkce, které jsou navázány na hardware nového modelu One, na ostatních zařízeních nebudou dostupné?

Teprve až další měsíce tak ukážou, jaké funkce zůstanou starším modelům zapovězeny, něco nám ale říká, že se asi bude jednat o některé z chytrých funkcí fotoaparátu, které HTC sdružuje pod pojmem Zoe.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Přesně této věci jsem se bál při koupi HOX+, naštěstí HTC vykročilo správným směrem a nezapomíná na starší modely 🙂 HTC One S je pro mne ale překvapením, čekal jsem klasickou výmluvu malé paměti … 🙂

    Dříve jak v červnu to podle mého ale nebude… Uvidíme, rozhodně je to od HTC pěkné gesto a snad pochopili, že se na starší zařízení zapomínat nemá 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře