Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAktualizace programu Skype přinesla majitelům menších tabletů polovičaté řešení

Aktualizace programu Skype přinesla majitelům menších tabletů polovičaté řešení

Nejpalčivějším problémem tabletů s operačním systémem Android je stále nedostatek optimalizovaných aplikací. Své o tom vědí i uživatelé, kteří rádi a často používají program Skype, pomocí něhož lze uskutečňovat zdarma internetové hovory. Ten je všechno, jen ne dokonalý.

Verze 3.0 udělala majitelům tabletů velkou radost, protože přinesla očekávanou podporu pro přístroje s větší zobrazovací plochou. Na druhou stranu nadšení mnohých vyprchalo poté, co zjistili, že podporován je pouze režim krajinka (landscape). U destipalcových modelů to ani tak nevadilo, hodně rozmrzelí ale byli majitelé menších kousků, jako je například Nexus 7.

Tento problém řeší poslední aktualizace, která sice nabízí spíše polovičaté řešení, mnohé z vás ale určitě potěší. Uživatelé mohou nově přepínat mezi rozhraními pro tablety a smartphony, které disponují stejnými funkcemi.

Stahujte: 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře