Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyNabídne tabletofon Samsung Galaxy Note III čtečku otisků prstů? Jasno bude už...

Nabídne tabletofon Samsung Galaxy Note III čtečku otisků prstů? Jasno bude už zítra!

Skupina @evleaks, která působí na Twitteru a jejíž hybnou silou je americký technologický novinář Evan Blass, zveřejnila další informace o phabletu Samsung Galaxy Note III. Nová zpráva se konkrétně zaměřuje na softwarové  a hardwarové vybavení nového high-end tabletomobilu.

Chvilku se zdálo, že by třetí generace Galaxy Note mohla nabídnout čtečku otisků prstů. Zdroj serveru SamMobile tuto zprávu zanedlouho ale popřel.

Na Twitteru @evleaks byl nahrán obrázek, který znázorňuje 276 instalačních balíčků typu APK, které mají být údajně v novém Samsungu přeinstalovány a stanou se součástí proprietárního uživatelského rozhraní TouchWiz.

Protože jeden ze souborů je pojmenovaný jako FingerprintService.apk, okamžitě se začalo diskutovat o tom, zda Galaxy Note III nebude obsahovat zabezpečení spojené s papilárními liniemi.

Server SamMobile neváhal a okamžitě kontaktoval zdroje napojené na Samsung, aby spekulaci potvrdil nebo ji uťal ještě v samotném zárodku.

Za pár minut bylo jasno – Samsung Galaxy Note III čtečku otisků prstů nenabídne. Zdá se, že šlo jen o nějaký druh testu v nefinální verzi softwaru TouchWiz.

APKZdroj: SamMobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře