Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyNa web unikla oficiální fotografie smartphonu HTC Evo One

Na web unikla oficiální fotografie smartphonu HTC Evo One

Zahraniční server Pocketnow zveřejnil před malým okamžikem oficiální fotografii připravovaného smartphonu Evo One od tchajwanské společnosti HTC. Přístroj s kódovým označením ?Jewel? se ve Spojených státech začne prodávat už tuto středu. Na přiloženém obrázku se nachází uprostřed mezi modely One X a One S.

Smartphone je údajně vybaven dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,5 GHz a mamutím 4,7palcovým displejem s HD rozlišením. Uživatelská paměť by měla mít kapacitu 16 GB. Patrně ji ale nebude možné rozšířit prostřednictvím paměťových karet formátu SD, protože ve zprávě o tom není ani zmínka.

Co se týče zadní strany, tak čekejte obvyklou klasiku, tedy osmipegapixelový fotoaparát s LED přisvícením. Přední kamerka pak nabídne rozlišení dva megapixely.

Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich doplněný o grafickou nadstavbu Sense 4.0. Po modelu HD 7 má telefon podědit výklopný stojánek. Na baterii výrobce nešetřil, podle všeho má kapacitu 2650 mAh.

Dalo by se říct, že rozhodně jde o důstojného nástupce předchozího modelu Evo 3D, který se v České republice dnes prodává takřka za hubičku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře