Na Steamu je zdarma ke stažení strategie Age of Wonders 3


Na Steamu je zdarma ke stažení strategie Age of Wonders 3

Pokud máte účet na službě Steam, můžete si zdarma stáhnout tahovou strategii Age of Wonders 3 od vývojářského studia Triumph Studios. Jak už to tak ale u podobných nabídek bývá, i tato je časově omezená. Proto byste neměli dlouho váhat.

Hra je zdarma k dispozici na Steamu až do pondělí 15. července do 19:00. Stačí navštívit stránku obchodu, vyhledat tuto hru a přidat si ji zdarma do knihovny. Poté už vám zůstane napořád. Zdarma jsou verze pro Windows, Linux i macOS a pro úplnost ještě dodejme, že se jedná o základní, nikoliv Deluxe edici.

Age of Wonders 3 nabízí zajímavý mix budování říše, hry na hrdiny a válčení. Hra vám ukáže bohatý fantasy svět a více než 50 typů lokací překypujících poklady. Budete rozšiřovat své panství stavbou nových osad, uzavíráním paktů se spojenci a těžbou cenných surovin.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Na Steamu je zdarma ke stažení strategie Age of Wonders 3


  1. Happy

    Tuhle strategii jsem zkoušel přes víkend a bavilo mě to, uvažuji o koupi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.