Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNa Steamu je zdarma ke stažení strategie Age of Wonders 3

Na Steamu je zdarma ke stažení strategie Age of Wonders 3

Pokud máte účet na službě Steam, můžete si zdarma stáhnout tahovou strategii Age of Wonders 3 od vývojářského studia Triumph Studios. Jak už to tak ale u podobných nabídek bývá, i tato je časově omezená. Proto byste neměli dlouho váhat.

Hra je zdarma k dispozici na Steamu až do pondělí 15. července do 19:00. Stačí navštívit stránku obchodu, vyhledat tuto hru a přidat si ji zdarma do knihovny. Poté už vám zůstane napořád. Zdarma jsou verze pro Windows, Linux i macOS a pro úplnost ještě dodejme, že se jedná o základní, nikoliv Deluxe edici.

Age of Wonders 3 nabízí zajímavý mix budování říše, hry na hrdiny a válčení. Hra vám ukáže bohatý fantasy svět a více než 50 typů lokací překypujících poklady. Budete rozšiřovat své panství stavbou nových osad, uzavíráním paktů se spojenci a těžbou cenných surovin.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře