Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyNa platformu Android a iOS se dostává vesmírné RPG Star Wars: Uprising

Na platformu Android a iOS se dostává vesmírné RPG Star Wars: Uprising

Máte rádi Hvězdné Války? Tak to si nesmíte nechat ujít RPG hru Star Wars: Uprising. Tato hra je zasazená mezi události Star Wars: Return of the Jedin (Epizoda VI) a Star Wars: The Force Awakens.

Ve Star Wars: Uprising se stáváte hrdinou, kterého galaxie nutně potřebuje. Po přizpůsobení postavy, která se následně stane dalším Han Solem či Boba Fettem, se tak vrhnete přímo do boje proti Impérium, které opět drtí všechny na světě.

Za plnění pestrých misí jste odměňováni novým vybavením a penězi a kromě toho získáváte zkušenosti, díky nimž budete rozvíjet své dovednosti. Těch je ve hře hromada a autoři slibují, že přitom nebudeme svázáni třídami, což znamená větší variabilitu a celkově menší svázanost jakýmikoliv RPG konvencemi.

Poměrně nekonvenční je také skutečnost, že se hraje v reálném čase, přičemž se kdykoliv můžete spojit s přáteli a vyrazit na zteč s nimi. Kooperativní multiplayer je přitom jednou z věcí, která v mobilním hraní aktuálně citelně chybí, takže věříme, že tento titul má potenciál oslovit spoustu lidí.

Pokud mezi ně patříte i vy, Star Wars: Uprising si můžete stáhnout taky. Tato hra je k dispozici zdarma pro Android i iOS.

[appbox googleplay com.kabam.swat]

[appbox appstore 921795947]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře