Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Here Maps spustila beta verzi, nabízí možnost sdílet trasu

Aplikace Here Maps spustila beta verzi, nabízí možnost sdílet trasu

Navigace Nokia Here v aktuální betaverzi nabízí velmi lákavou možnost sdílet s ostatními uživateli map svojí trasu, ať už cestují autem, pěšky nebo například MHD.

Novinka funguje velmi jednoduše. Uživatel si v prostředí Nokia Here naplánuje trasu a následně ji může odeslat ostatním a to prostřednictvím tlačítka „sdílet“, které je dostupné z menu aplikace.

Sdílení trasy může proběhnout mnoha způsoby – Facebookem, Twitterem, WhatsAppem a dalšími způsoby. Příjemce pak klikne pouze na odkaz, který ho přesměruje do aplikace, nebo na webový prohlížeč v případě, že aplikaci nemá nainstalovanou.

Pokud byste funkci sdílení tras chtěli vyzkoušet taky, připojte se ke skupině Here Beta Program na síti Google+. Poté si vezměte do ruky svoje mobilní zařízení a klikněte na tento odkaz a zvolte možnost „Become a Tester“. Nakonec zbývá pouze aktualizovat aplikaci Nokia Here, nebo si ji nainstalovat, což provedete skrze kartu aplikace v obchodu Google Play Store (tlačítko aktualizovat/nainstalovat).

[appbox googleplay com.here.app.maps]

[appbox appstore 955837609]

[appbox windowsstore appid 9wzdncrfhw6b]
https://www.youtube.com/watch?v=2mm3XMnCXss

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře